Alış
Satış
Kenet Çatı

Kenet Çatı

Metal çatı kaplama sistemlerinde yegane vidasız montaj yapılabilen kenet çatı sistemi, uzun ömürlü, dayanıklı ve estetik bir çatı kaplama çözümüdür. Denge Çatı firması olarak, kenet çatı projelerinizde ihtiyaçlarınıza uygun tüm malzemelerin satışını yapmaktayız.

Sac Aksesuar

Sac Aksesuar

Kesim ve büküm üretim hattımız ile aksesuar ve dere üretimi ile projelerinizde sizlere destek sağlamaktayız. Ayrıca trapez mahya, panel mahya ve boyalı sac rulo gibi ürünleri projelerinize değer katmaktayız.

Çatı

Çatı

Single, çatı panel, trapez sac, CTP, mahya, çatı kapak, boyalı alüminyum, boyalı dilimli sac, taş yünü, beton altı trapez, mineral yün gibi tüm çatı ürünlerini stoklarımızda bulabilirsiniz. Uzun ömürlü ve sağlam ürünlerimizle, çatınızın yıllarca güvende kalmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve en zorlu hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Cephe

Cephe

Alçıpan, Betopan, Boardex, cephe paneli, mahya, M profil, J profil, L ankraj ve alçıpan profili gibi geniş bir cephe ürünleri yelpazemizle, binalarınızın dış cephesini için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerden sunuyoruz. Ürünlerimiz, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve en zorlu hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Cephe ürünlerini kullanarak binalarınızın görünümünü değiştirebilir, değerini artırabilir ve enerji verimliliğini artırabilirsiniz.

OSB

OSB

OSB ürünlerimiz, çatı kaplama uygulamalarında dayanıklı, verimli, hızlı ve ekonomik çözümler sunar. Kolayca inşa edilebilen, esnekliği ve hafifliği ile depreme karşı direnç sağlayabilen %100 doğa dostu OSB çatı kaplama ürünlerimiz için bizim ile iletişime geçiniz.

Panel

Panel

Çatı panel, cephe panel, şeffaf panel, mahya, panel çatı kapak ve panel semeri gibi geniş bir panel ürünleri yelpazemizle siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar sağlamaktayız. Panel ürünlerimiz, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uygulama alanlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede, binalarınızın güvenliğini ve dayanıklılığını artırarak daha değerli hale getirir.

Polikarbon-CTP

Polikarbon-CTP

Polikarbon ve CTP, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş ve zorlu hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış panel ürünleridir en önemli özelliği ışık geçirgenliği avantajı ile enerji tüketiminizi azaltır. Yapılarınızı su, rüzgar, kar ve güneş gibi dış etkenlerden korur ve daha uzun süre dayanmasını sağlar. Ayrıca, binalarınıza estetik bir görünüm kazandırır.

Su Yalıtım

Su Yalıtım

Denge Çatı, her ihtiyaca uygun su yalıtım ürünleri sunmaktadır. Bitüm membran, PVC membran, Boardex, sıvı membran, membran astar, drenaj levhası, buhar kesici nem bariyeri ve buhar dengeleyici nem bariyeri ürünlerimiz ile projelerinizi güvence altına alın.

Isı Yalıtım

Isı Yalıtım

Denge Çatı, taş yünü, cam yünü, strafor, XPS, EPS ve mineral yünü gibi farklı ısı yalıtım ürünleriyle projeler ısısını korumanızı sağlar. Geniş ürün çeşitliliğimiz içerisinde bulunan malzemelerimiz için yüksek ısı yalıtım performansı ve yangın dayanıklılığı gibi özellikler sunar, böylece enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Ayrıca, Denge Çatı'nın uzmanları, ihtiyacınıza en uygun çözümü seçmenize yardımcı olabilir, böylece projelerinizdeki yaşam konforunu artırabilirsiniz.

Vida

Vida

Denge Çatı olarak; OSB, aksesuar, trapez, panel, ahşap, beton, buldeks, alçıpan, zimba, ağır yük, kartuş, sosis, silikon, paslanmaz, kenet tutucu vida ve klips gibi tüm vida grubu ürünlerimizle projelerinizde ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Whatsapp'a Geç!