OSB  OSB, Oriented Strand Board'un kısaltmasıdır. OSB, levhalar halinde üretilen ve genellikle inşaat ve yapılarda kullanılan bir malzemedir. OSB, ağaç yongalarının birbirine dik olarak birleştirilmesi ile üretilir.
  OSB'nin avantajları şunlardır:
  OSB Uygulama Alanları:
  OSB Uygulama Alanları:


  OSB, ağaç yongalarının birbirine dik olarak birleştirilmesi ile üretilir. Bu işlem, özel bir makinede yapılır. Makinede, ağaç yongalarının uzunlukları ve kalınlıkları ayarlanır. Daha sonra, yongalara tutkal sürülür ve birbirine dik olarak yerleştirilir. Son olarak, yongaların üzerine pres uygulanır ve OSB levhalar üretilir.
  OSB, inşaat ve yapılarda kullanılan ekonomik ve dayanıklı bir malzemedir. Dayanıklılık, estetik görünüm ve kolay montaj özellikleri ile öne çıkar. OSB satın alırken, ürünün kalitesine ve özelliklerine dikkat edin. OSB'nin montajı için profesyonel bir kişiden yardım alın.


  OSB'nin diğer malzemelere göre avantajları:
  OSB'nin farklı uygulama alanlarına yönelik farklı özellikler ve avantajlar:
  DENGE ÇATI, boyalı dilinmiş alüminyum ürünleri ile müşterilerine uzun ömürlü, dayanıklı ve estetik çözümler sunmaktadır. Firmamız, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile çatı, cephe ve duvar kaplama projelerinde lider konumdadır.  Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.Tıkla , Hemen Ara!

+90 (533) 651 31 07Whatsapp'a Geç!