Çatı Malzemelerinde kaliteli hızlı ve güvenilir adresiniz;
DENGE ÇATI
Hakkımızda
   "Denge Çatı Kaplama İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti."

    Denge Çatı Kaplama İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 2011 yılında Mustafa Gülüş tarafından kurulan köklü bir çatı kaplama ve yapı malzemeleri üreticisi ve satıcısıdır. Sayın Mustafa Gülüş, endüstri mühendisi olarak mezun olduktan sonra yapı malzemeleri sektörüne üretim mühendisliği ile giriş yapmış, ardından ülkemizin köklü firmalarında fabrika müdürlükleri yapmıştır. Kendisi, sektörde 1997 yılından beri 26 yılı aşkın deneyime sahiptir. İngiltere'de işletme yüksek lisansını tamamladıktan sonra 2011 yılında kendi firmasını kurmuştur.

    Firma merkez ofisi Pendik'te konumlanmış olup aynı zamanda Pendik Kavakpınar'da bir profil deposuna, Kocaeli Gebze'de ise bir vida mağazasına ve yine Kocaeli Gebze’de sac kesim büküm fabrikasına ve çatı - cephe izolasyon malzemeleri deposuna sahiptir.

   Denge Çatı, geniş bir ürün yelpazesine ve yüksek depolama kapasitesine sahiptir.

   Denge Çatı, güçlü kadrosu ve hızlı sevkiyat sistemi ile şantiyelerde zaman kaybetmeden yüksek kaliteli ürünlere ulaşmanızı sağlar. Müşteri memnuniyeti firmamız için önceliklidir ve her zaman kaliteli ürünler ve profesyonel hizmet sunma konusunda çalışmaktayız.

   Denge Çatı Kaplama İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., sektördeki gücünü ve güvenilirliğini kanıtlamıştır. İhtiyacınız olan çatı ve cephe kaplama malzemeleri, profil ve vida çeşitleri veya sac kesim ve büküm hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

   Kalite ve güvenden ödün vermeden hizmet veriyoruz.