Alış
Satış
Ortalama Vade Hesaplama

Ortalama Vade Hesaplama

Ortalama Vade Hesaplama Sayfamız, çatı projeleriniz için uygun ödeme planınızı oluşturmanıza yardımcı olur.

Kenet Çatı Teknik

Kenet Çatı

Metal çatı kaplama sistemlerinde yegane vidasız montaj yapılabilen kenet çatı sistemi, uzun ömürlü, dayanıklı ve estetik bir çatı kaplama çözümüdür.

Rulo Sac Teknik Bilgiler

Rulo Sac

Rulo Sac, uzun bir şerit halinde sarılmış bir metal levhadır. Genel olarak çelikten yapılsa da, pirinç, alüminyum, bakır ve diğer metallerden de yapılabilir. Çeşitli sektörlerde kullanılan rulo saclar, çeşitli kalınlıklarda ve genişliklerde üretilebilir.

Boyalı Dilinmiş Sac Teknik

Boyalı Dilinmiş Sac

Boyalı Dilinmiş Sac,rulo olarak üretilen boyalı sacın müşteri talebine göre dilinmiş halidir. Boyalı rulo sac, çelik sacın yüzeyine polyester, PVDF, poliüretan veya plastisol gibi farklı boyalarla boyanması ile elde edilir. Boya, çelik sacın yüzeyine yapışarak onu korozyona karşı korur ve dekoratif bir görünüm kazandırır.

Boyalı Sac Rulo Teknik

Boyalı Sac Rulo

Boyalı Sac Rulo,uzun ve sürekli bir şerit halinde sarılmış, önceden galvanizlenmiş ve istenilen renklerde polyester veya poliüretan boya ile kaplanmış metal levhalardır. Dayanıklılığı ve estetik görünümü ile birçok sektörde tercih edilen bu ürün, inşaattan otomotive, beyaz eşyadan havacılığa kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Galvaniz Sac Teknik

Galvaniz Sac

Boyalı Sac, Galvaniz saclar, korozyona karşı yüksek direnç gösteren ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunan saclardır. Çelik sacın her iki yüzeyinin de çinko ile kaplanmasıyla üretilen galvaniz saclar, inşaattan otomotive, beyaz eşyadan tarıma kadar birçok farklı sektörde kullanılmaktadır.

Galvaniz Sac Teknik

Sandviç Panel

Sandviç Panel, hafifliği ve kolay montajı sayesinde çatı ve cephe yalıtımında kullanıcılarına büyük avantajlar sunar. Ekonomik fiyatıyla da dikkat çeken bu yapı malzemesi, Denge Çatı güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. İhtiyaçlarınıza özel çözümler sunan firmamız, çatı ve cephe panellerinin yanı sıra, mahya ve panel vidası gibi yan ürünleri de sizlere sunmaktadır.

Whatsapp'a Geç!